ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Regulacje Unii Europejskiej dotyczące przetwarzania danych osobowych nakazują na podmiotach odpowiedzialnych za przetwarzanie podawanie informacji na temat tego, w jaki sposób danymi dysponują.
Poniżej znajdziesz szczegóły sposobu przetwarzania danych osobowych w ramach naszej strony.
Jak przetwarzamy informację w ramach kontaktu z Tobą poprzez kanały dostępne na stronie internetowej?
1. Na stronie frikart.pl masz do dyspozycji trzy formy kontaktu:
Formularz kontaktowy
Wskazane numery telefonów
Okno komunikatora dostarczonego przez firmę Facebook Inc. w ramach usługi Messenger świadczonych przez tę firmę.
Przeanalizujmy, w jaki sposób odbywa się kontakt przez każde z tych źródeł:
Podpunkt pierwszy: trafia na skrzynkę info@frikart.pl po paśmie szyfrowanym Comodo Standard SSL wprost do naszej skrzynki. Skrzynką info@frikart.pl dysponuje Łukasz Witkowski, właściciel marki Frikart.
Podpunkt drugi:Telefon prowadzi bezpośrednio do Łukasza Witkowskiego, właściciela marki Frikart.
Podpunkt trzeci: Wiadomość przesłania przez Messenger trafia do skrzynki fanpage’a marki Frikart, dostępnej pod adresem https://www.facebook.com/FrikArt-516226525816212
2. Podmiotem dysponującym wszystkimi formami kontaktowymi jest Łukasz Witkowski, osoba prywatna.
3. W każdej chwili możesz zażyczyć sobie usunięcia całej historii rozmów, wiadomości i informacji w nich zawartych. Potencjalne usunięcia z naszej strony następują tak szybko, jak to możliwe, i generalnie dbając o prywatność osób nie wymyślamy jednej z parunastu wymówek, ale po prostu je usuwamy.
4. Osobą odpowiedzialną (administratorem) za prawidłowe przetwarzanie danych osobowych jest Łukasz Witkowski.
8. A teraz ustawa. Masz prawo:
do informacji o przetwarzaniu danych osobowych – czyli wezwania administratora danych do przedstawienia informacji, którą właśnie czytasz;
do uzyskania kopii danych – czyli prześlemy Ci informacje, które przetworzyliśmy;
do usunięcia – jak opisaliśmy to w punkcie 4;
do sprostowania – a więc możesz usunąć lub zmienić niezgodności lub błędy w Twoich danych;
do ograniczenia zgody na przetwarzanie – jeśli np. uważasz, że dane przetwarzamy w zbyt szerokiej skali, możesz zażyczyć sobie jej ograniczenia;
do sprzeciwu wykorzystania danych w celach marketingowych – czyli pracujemy na Twoich danych, ale nie wysyłamy Ci ofert reklamowych (ale my i tak ich za bardzo nie wysyłamy!);
do sprzeciwu wobec innych celów przetwarzania danych – jeśli uważasz, ze gdzieś wykroczyliśmy poza Twoją strefę komfortu.
do wycofania zgody – jeśli chcesz, abyśmy zaprzestali przetwarzania Twoich danych;
do skargi – możesz ją wnieść do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, mieszczącym się przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531-03-00, adres e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl.
9. Piszemy ten regulamin, jak i wszystko na naszej stronie, tak prosto, jak to możliwe. Jeśli jednak uważasz, że możemy coś poprawić, lub masz pytanie, zadzwoń proszę do Łukasza Witkowskiego: +48 537 570 570, lub napisz na info@frikart.pl.

 

    Pin It on Pinterest

    Share This